Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650
Pro základní a střední školy

Pobytové lyžařské
a sportovní kurzy

Sportovní kurzy pro žáky základních a středních škol realizujeme formou lyžařských, vodáckých, bike kurzů a kurzů přežití v přírodě. Nechte si od nás zrealizovat kurz na klíč od A do Z nebo ho realizujte ve spolupráci s našimi instruktory. Lokalitu Vám rádi doporučíme nebo přizpůsobíme Vašemu výběru.

Prohlédnout video

Stmelení kolektivu na sportovním kurzu – ideální teambuilding.

Zkušenosti

Více jak 15 let zkušeností s vedením pobytových akcí pro školy, skupiny, děti, mládež a dospělé

Přístup

Garance individuálního přístupu ke každé akci a individuálního přístupu ke každému jedinci

Vzdělání

Naši instruktoři prochází systémem vzdělání v oblasti volnočasových aktivit a volnočasové pedagogiky

Pojištění

Povinné pojištění záruky pro případ úpadku CK a pojištění stornopoplatků v případě zrušení zájezdu

Lyžujeme podle nejnovějších trendů a učíme hravou a zábavnou formou.

Lyžařské kurzy

Na lyžařských kurzech pro školy realizujeme programy založené na koordinaci a spolupráci s pedagogickými pracovníky. Výuka je realizovaná podle nejnovějších trendů ve výuce sjezdového lyžování a snowboardingu. Naši instruktoři procházejí vzděláním v různých úrovní v systému největších vzdělávacích organizací ČR (ČSLŠ, Lipno a APUL) a jako instruktoři volnočasových aktivit dokáží zpestřit doprovodný program, který může být vzdělávací a zábavný zároveň.

Na základě Vámi zadaných parametrů v poptávkovém formuláři Vám připravíme  nabídku na realizaci lyžařského kurzu přímo pro Vás.

Naše realizace

Spočívá v kompletním administrativním a organizačním zajištění celého pobytu. Zajišťujeme ubytování, stravování, dopravu, skipasy, výuku lyžování, program s instruktory, pojištění a kompletní dokumentaci. Komunikujeme s Vámi před pobytem, během pobytu a po skončení pobytu. Organizační a programovou část zajišťují instrutruktoři s odpovídajícím vzděláním a lektoři volnočasových aktivit.

Vaše zapojení

Poskytněte nám základní informace a komunikujte s námi. Pokud máte licenci instruktora lyžování a chcete se zapojit do výuky Vašich žáků, můžete se zapojit a my pak snížíme počet našich instruktorů a upravíme cenu programu.

lyžařské kurzy

Nabízené programy

Jako lyžařská škola a cestovní kancelář zajišťujeme komplexní služby pro realizaci celé akce jako je ubytování, stravování, dopravu, skipasy, program s týmem instruktorů lyžování a snowboardingu, zdravotníka, veškerou organizace a administrativu spojená s realizací pobytových akcí.

Pokud chcete lyžařský kurz proměnit v zimní školu v přírodě, připravíme Vám animační program s výukou lyžování a snowboardingu včetně večerních programů.

Pokud potřebujete pomoc s personálním zajištěním lyžařského kurzu pro nedostatek instruktorů lyžování/snowboardingu v řadách pedagogů, pomůžeme Vám s personálním zajištěním Vašich lyžařských kurzů.

Naším cílem jsou spokojení pedagogové a žáci, kteří se naučí novým dovednostem ve sportech na sněhu a užijí si týden plný zábavy a společně stráveného času v zimním prostředí.

Kurzy mohou být realizovány v námi nabízených lokalitách nebo v lokalitách vybraných školou.


Pokud pro Vás můžeme připravit nabídku, napište nám na info@skifanatic.cz

Vodácké kurzy

Na stojící i tekoucí vodě připravíme vodácký kurz od A do Z, který dá Vašim studentům nejen potřebné dovednosti a znalosti, ale naučí je zábavnou formou respektu a bezpečnému chování na vodě.

Bike kurzy

Bike kurz na pumptrackových lajnách i v rozmanitých terénech Železných hor. Správná a bezpečná jízda na kole jako cesta k novým zážitkům.

Kurzy přežití

Přežití v přírodě, výstup z komfortní zóny, poznání sebe i svých spolužáků v neznámém prostředí. Naše kurzy přežití pomáhají osobnostně sociálnímu rozvoji jednotlivců a mají pozitivní dopad v oblasti prevence patologických jevů.