Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650

Instruktorské
kurzy

Jsme členskou organizací jedné z největších českých lyžařských asociací – Českého svazu lyžařských škol, která pod sebou sdružuje 50 členských lyžařských škol na území české republiky a má svůj vlastní pětadvacetičlenný lektorský sbor složený z odborníků z řad trenérů, učitelů lyžování a vysokoškolských odborných pracovníků. Majitel organizace Ski Fanatic působí jako vedoucí lektorského sboru a metodické komise ČSLŠ, účastní se mezinárodních kongresů, poslední v roce 2019 Interski international Pamporovo a je členem metodické komise Interski ČR, jakožto vrcholného lyžařského orgánu ČR a členem metodické komise a LS AISS organizace zastupující mezinárodní organizaci IVSI v ČR.

Prohlédnout video

U nás děláme Instruktorské kurzy kvalitně a podle nejnovějších trendů.

ČSLŠ

Jsme členskou organizací jedné z největších
českých lyžařských asociací

FTVS

Martin Dostál je garantem lyžování

Lektoři

Ve vlastních řadách máme vedoucího lektorského sboru a metodické komise ČSLŠ

Přístup

Učíme podle nejnovějších trendů
ve výuce lyžování

0

kurzů a seminářů
ročně

0

spokojených
absolventů

Jaké realizujeme kurzy?

Instruktor základního lyžování/snowboardingu ČSLŠ “D”

Určeno pro zájemce, kteří se chtějí stát instruktory lyžování/snowboardingu nebo jen zlepšit své lyžařské dovednosti, Celkový rozsah vzdělání 70 hod.

Instruktor sjezdového lyžování ČSLŠ “C”

Určeno pro instruktory, kteří mají splněný kurz D nebo jiný základní kurz instruktor lyžování. Celkový rozsah vzdělání 110 hod.

Instruktor lyžování - sjezd

Určeno pro instruktory, kteří mají splněný kurz “C” nebo jiný kurz instruktor lyžování v rozsahu vzdělání minimálně 110 hodin. Při úspěšném absolvování kurzu získáváte nárok na vystavení osvědčení o celoživotním vzdělání v oblasti sjezdového lyžování a licenci Instruktor lyžování – sjezd. Celkový rozsah vzdělání 150 hod.

instruktor IVSI

V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte IVSI card s mezinárodní platností. Celkový rozsah vzdělání 200 hodin.

doškolovací kurz

Kurz k prodloužení licence.

Proč kurz od nás?

Na našich kurzech posunete své jezdecké dovednosti a propojíte teorii s praxí. Neučíte se metodickou řadu, ale učíte se jak pracovat v praxi a jak teoretické poznatky v praxi co nejlépe využít. Naučíte se používat didaktické pomůcky a zdokonalíme Vás v tzv. měkkých dovednostech (přístup, komunikace, pedagogické dovednosti). Technické pojetí, přístup a způsob vedení bude v souladu s aktuálním vývojem ve světě. Dále se na našich kurzech dozvíte základní poznatky o výuce na sněhu pro osoby se specifickými potřebami.

Proč děláme základní kurzy v Branné? Je tam vždy sníh již začátkem prosince a máme tam skvělé zázemí a servis!

Pro instruktory Ski Fanatic platí dotované ceny, které jsou podmíněné úspěšným absolvováním jednoho z kurzů a podepsáním smlouvy nebo dohody o provedení práce v celkovém rozsahu 80 odučených hodin v dané sezóně, tj. v období 20. 12. – 31. 3.