Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650
Přehrát video
Staň se hrdinou

Buď instruktorem

Rozšiř své dovednosti a předávej zkušenosti a lásku ke sportu dětem stejně jako my.

Jsme skvělá parta a stále mezi sebe hledáme stejné nadšence jako je Martin – zakladel Ski Fanatic

0

instruktorů

0

dětí ročně

Staň se instruktorem lyžování, snowboardingu nebo volnočasových aktivit a budeš mít práci na celou sezónu. Nebo na celý rok.

Koho hledáme?

Kohokoliv, kdo má rád práci s lidmi, nechce stát na místě a hledá cesty, jak se posunout. Určitě tě v tom nenecháme. Máme skvělý systém vzdělávání jak v lyžování a snowboardingu, tak ve volnočasových aktivitách. Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci. V našich řadách jsou „sezónní instruktoři“, kteří se k nám vrací vždy na zimu nebo na léto a „celosezónní instruktoři“, kteří s námi spolupracují celoročně. Chceme, aby naše služby byly kvalitní a proto nám hodně záleží na tom, aby náš tým tvořili skvělí lidé. Jsme tým, ve kterém jednoduše chceš mít svoje místo! Podívej se, jaká práce by tě zaujala a vyplň formulář níže. Brzy tě kontaktujeme a pozveme na setkání nováčků nebo na konkrétní kurz.

Animátor na školách v přírodě a adaptačních kurzech

Od dubna do června a v září připravujeme pro MŠ a ZŠ kompletní animační programy zaměřené nejen na sportovní aktivity. Platové ohodnocení týdenního pobytu je 5 500 – 10 000 Kč (většinou pondělí – pátek). Ubytování a stravu Vám zajistíme v rámci pobytu.

Instruktor na táborech

O letních prázninách pořádáme příměstské a pobytové tábory v Pardubickém kraji a ve Ždírci nad Doubravou. Platové ohodnocení začíná na 1 000 Kč/den.

Instruktor na in-line bruslích

V jarních měsících nabízíme pro MŠ a ZŠ kurzy in-line bruslení a kurzy pro veřejnost. Pokud nemáte licenci instruktora in-line bruslení, můžete ji zdarma získat přímo u Ski Fanatic. Platové ohodnocení se pohybuje od 150 do 300 Kč za hodinu.

Obsluha baru, vleku nebo zmrzlinového stánku "U Wejku"

Co víc si přát, než strávit léto v letním baru u Sečské přehrady. Platové ohodnocení začíná na 150 Kč/hod.

Instruktor lyžování a snowboardingu

Provozujeme lyžařskou školu v Hlinsku, Černé Vodě a Orlickém Záhoří a pořádáme pobytové lyžařské kurzy. V Hlinsku organizujeme kurzy pro MŠ a ZŠ. Naše nabídka je široká a tak můžeme garantovat výdělek po celou zimní sezonu, samozřejmě za příznivých klimatických podmínek. Instruktor lyžování a snowboardingu je licencovaná pozice. Pokud nemáte licenci instruktor lyžování/snowboardingu, absolvujete kurz přímo pod vedením našich profesionálních špičkových lektorů. Kurzy jsou realizovány pod záštitou a akreditací Českého svazu lyžařských škol. Kurzovné pro instruktory Ski Fanatic je s cenovou dotací. Práce je vhodná pro instruktory od 17 let. Odměna za hodinu začíná na 200 Kč (možnost navýšení již v prvním roce). Pro instruktory Ski Fanatic je jízdné ve skiareálu Hlinsko zdarma, dotované ubytování, strava a a wellness.

Buď jedním z nás

Neboj se nám napsat