Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650
o nás

To jsme my,
ti co za tím stojí

Jsme tým mladých a kreativních lidí a naším společným cílem je dětský smích, kterého se snažíme dosáhnout aktivním a smysluplným vyplněním jejich volného času.

Vytváříme sportovně zaměřené animační programy, učíme a zdokonalujeme nejen děti.

Rádi mezi sebe přijímáme nové a perspektivní lidi. Vzděláváme dospělé a adolescenty formou akreditovaných kurzů v oblastech výuky lyžování, snowboardingu a in-line bruslení a máme skvělý systém vzdělávání ve  volnočasových aktivitách. Dáváme možnost volby a k ničemu nikoho nenutíme. Nebráníme se jakékoli smysluplné spolupráci a snažíme se vše dělat naplno, kvalitně, zodpovědně a lidsky.

Řídíme se heslem „spokojené dítě = spokojený rodič“ a je nám blízký citát pana Wericha: „Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“. My věříme, že jsme všichni na správných místech a děláme to, co máme dělat a co umíme dělat nejlépe.

Historie

Co vše již máme za sebou

Ski Fanatic vznikl v prosinci 2010 jako lyžařská škola nabízející výuku lyžování a snowboardingu pro veřejnost. Naší vizí bylo a stále je dělat vše poctivě a kvalitně. V roce 2011 jsme začali pořádat kurzy pro mateřské školy a tím byl položen základní kámen k další a dlouholeté spolupráci.

Postupem času jsme se snažili nabídnout školám i aktivity v jarních měsících a začali jsme pořádat cyklistické kurzy, kurzy in-line bruslení a animační programy na školách v přírodě pro mateřské a základní školy. Organizováním příměstských táborů a celoročních kroužků všeobecné sportovní přípravy jsme rozšířili naši nabídku pro veřejnost a pořádáním teambuildingů nabídku pro firmy. Poslední novinkou v naší nabídce jsou pobytové tábory, které pořádáme jako cestovní kancelář. Tou jsme se stali v roce 2023. Snažíme se, aby na prvním místě všech našich aktivit byla spokojenost dětí, rodičů a pedagogů.

Náš tým

Kdo jsme