Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650

Pobytové
tábory

S námi se v létě rozhodně nudit nebudete! Každý rok děláme naše tábory ještě lepší – nové programy, nové vybavení, nové sporty a nové zážitky. 

Pobytový tábor u Sečské přehrady se stane Vaším každoročním zážitkem.

Prohlédnout video

S námi prázdniny strávíte smysluplně.

Xcamps tábory nabité zážitky

Dopřejte dětem tábor v krásném zeleném areálu v těsné blízkosti Sečské přehrady s ubytováním v nově zrekonstruovaných srubech s vlastním sociálním zařízením a dospělým dozorem na každém srubu. Rozlehlý areál je oplocený a veškeré zázemí máme jen pro sebe. Zelené plochy, hřiště s umělým povrchem, bike park, tělocvičnu/společenskou místnost, případně tělocvičnu místní základní školy. K dispozici máme také vodní vlek u Wejku, kde využíváme wakeboarding, padleboardy, kanoe a další vodní aktivity. Voda je důležitou součástí našich programů. Děti si aktivity na vodě užívají a veškeré vodní aktivity z důvodu bezpečnosti probíhají ve vodáckých vestách. Veškeré aktivity jsou v ceně tábora.

O Vaše děti se bude starat tým skvělých instruktorů. S našimi instruktory pracujeme dlouhodobě, dobře je známe, prochází naším vzděláváním a jsou to skvělí parťáci k dětem i teenagerům. Součástí týmu je samozřejmě i kvalifikovaný zdravotník.

Dopřejte Vašim dětem zážitek – propojili jsme sport a zábavu a vytvořili jedinečný tábor plný nezapomenutelných chvil.

 

Ubytování

Kanadské sruby s vytápěním
a vlastním sociálním zařízením

Strava

Plná penze včetně svačin, druhé
večeře a pitného režimu

Program

Děti si volí program, který je bude
celý týden provázet

Zážitky

V rámci výběrových bloků
vyzkouší široké spektrum aktivit

0

táborů a pobytových
akcí ročně

0

spokojených dětí
a rodičů

Jak tábory probíhají?

Táborníci od 6 do 17 let se přihlašují na hlavní program – fotbal, multisport, in-line, voda, tanec, parkour, survival, bike, teen, který je provází po celou dobu tábora. Všechny programy jsou vedené zkušenými animátory. Každý den je rozdělen na čtyři periody, kdy jedna z period je hlavní program, jedna perioda jsou sportovní zážitky v podobě vodních sportů, tradičních i netradičních sportů a týmových her, jeden blok je věnován celotáborové hře a večerní perioda je věnována táborákům, letnímu kinu či společenským hrám.

Děti si vyzkouší wakeboarding, paddleboarding, koloběžky, Crazy Bubbles, spikeball, kanjam, tradiční i netradiční hry či další zážitky uprostřed krásné přírody.

Novinka roku 2024 – Fotbalový pobytový kemp.

Fotbalisty čekají, kromě běžného táborového programu, bloky věnované rozvoji fotbalových dovedností pod vedením profesionálních trenérů i každodenní trénink pod vedením fyzioterapeutů zaměřený na kompenzační a relaxační cvičení. 

Pro malé předškoláky pořádáme Můj první tábor.

Recenze

Co na to říkají rodiče?

Ideální forma seznámení s pobytovým táborem

Můj první tábor

Můj první tábor je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku (5 – 7 let), kterým chtějí rodiče dopřát týden plný zážitků v krásné přírodě a zároveň pro rodiče, kteří si chtějí zasportovat nebo odpočinout v okolí Sečské přehrady.
Jak to probíhá?
Rodiče s dětmi jsou ubytováni v kanadských srubech v areálu Kempy na Seči, kde si děti každý den od 8:30 do 18 přebírají instruktoři k animačnímu programu. Program je poskládaný z různých témat i z tradičních a netradičních her. Děti se každý den věnují jinému tématu projektovou formou, osvojí si základní táborové dovednosti, užijí animační programy s profesionálním týmem táborových instruktorů, absolvují aktivity zaměřené na všeobecný sportovní rozvoj, týmovou spolupráci, vyzkouší si tradiční táborové hry a táborový režim. Ve večerních hodinách probíhají společné táboráky, diskotéky či letní kino podle zájmu dětí a rodičů.

Rodiče i se staršími dětmi mohou trávit čas výlety na kolech, koloběžkách, paddleboardech či pěších túrách. K dispozici je wakeboarding a vodní lyžování a netradiční sportovní vybavení.

Ubytování
Děti jsou s rodiči ubytované v Kanadských srubech s klimatizací a vlastním sociálním zařízením.
Strava
V ceně je plná penze včetně svačin a pitného režimu
Program
Každý den je od 8:30 do 18 program s animátory, večery s rodiči
Rodiče
Rodiče si užívají vlastní program dle svých preferencí.

Podzimní pobytový tábor

Podzimní prázdniny nabité zážitky v areálu Kempy na Seči. Široká nabídka sportovních aktivit i velká táborová úniková hra je pro táborníky připravená v rámci podzimního setkání. Potkejte se s kamarády z letních táborů nebo přijeďte poznat, s kým se potkáte na příštích pobytových táborech Xcamps.

Lyžařský pobytový tábor

Xcamps v zimním kabátě. Pobytový tábor na sněhu pro úplné začátečníky i pokročilé. Čeká nás týden plný her a soutěží nejen na lyžích nebo na snowboardech. Děti si pod vedením zkušených instruktorů lyžování, snowboardingu a animátorů volnočasových aktivit užijí týden strávený v zimní přírodě. Volně navazujeme na letní tábory Xcamps, čeká nás tedy podobný táborový režim, tedy jeden denní blok hlavních činností (lyže, snowboard, běžky) pod vedením instruktorů, jeden denní blok volitelných činností (děti si samy vybírají z nabídky programů a jeden denní blok celotáborové hry. Lyžovat a snowboardovat budeme ve ski areálech Orlické Záhoří a Černá Voda.  

Fotbalový kemp

Fotbalisti ve věku od 6 do 15 let budou mít možnost část programové náplně věnovat rozvoji fotbalových dovednostíjednotlivce pod vedením profesionálních trenérů. Další částí programu bude každodenní trénink pod vedením fyzioterapeutů zaměřený na kompenzační a relaxační cvičení.

Nedílnou součástí programu budou volitelné volnočasové aktivityjako jsou paddleboarding, wakeboarding, koloběžky, kinball, bumperball, spikeball, kanjam a další tradiční a netradiční sporty.

Součástí tábora je i celotáborová hra, při které se účastníci budou mít možnost seznámit s tradičními i méně tradičními tábornickými dovednostmi jako je rozdělávání ohně, orientace v terénu, spaní pod širákem (dobrovolné), noční hra a další. To vše pod vedením profesionálních instruktorů volnočasových aktivit.