Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650
Přehrát video

Vítejte v našem wake areálu u Sečské přehrady!

Letní bar a relaxace

Přijďte si vychutnat osvěžující nápoj, lahodnou kávu nebo něco na zub v našem letním baru s výhledem na krásnou Sečskou přehradu. Uvolněte se na terase a nechte se unášet atmosférou relaxace a klidu při kouzelném západu slunce.

Wake vlek

Pro milovníky adrenalinu a vodních sportů máme připravený wake vlek. Zažijte nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a zábavy. Postaráme se o začátečníky i pokročilé jezdce, kterým jsou k dispozici kvalitní plovoucí překážky – kicker a rail. 

Půjčovna paddleboardu

Pro ty, kteří si chtějí užít klidnější zážitek na vodě, nabízíme půjčovnu paddleboardů. Projděte se po hladině Sečské přehrady a obdivujte krásné okolí z jiné perspektivy.

Teambuildingy a akce

Ideální místo pro pořádání teambuildingových akcí, rozluček se svobodou nebo školních výletů. Nabízíme široké možnosti aktivit a zábavy, které posilují týmovou spolupráci a budují nezapomenutelné zážitky.

U Wejku

Ideální místo pro relax i adrenalinové dobrodružství.

“U Wejku” naleznete ideální místo pro relax i adrenalinové dobrodružství plné zábavy. Naše idylické místo u Sečské přehrady nabízí širokou škálu aktivit pro různé věkové kategorie a je skvělým místem pro pořádání firemních akcí, školních výletů i rozluček se svobodou a narozeninových party.

Přijďte si k nám odpočinout, zažít vzrušení a vytvořit si nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace u Sečské přehrady.

 

Krásy sečské přehrady

Kudy k nám

Areál se nachází nedaleko hráze na peší stezce po cestě do Autokempu Seč. Vaše auto můžete nechat na prostorném parkovišti Seč – chatová oblast, cca 200m od areálu Wake/Seč.

CENÍK je platný pro sezónu 2024. Pokud plánujete teambuilding či jinou  akci, rádi Vám připravíme nabídku na míru. Pro školní a táborové skupiny máme zvýhodněné ceny!

Wakeboarding

Pronájem vleku

1200 Kč/hod
soukromý pronájem pro jednotlivce i skupiny 

 

Jízdné pro jednu osobu:

  • 1 hod - 300 Kč
  • 2 hod - 450 Kč
  • 3 hod - 550 Kč
  • 4 a více hod - 750 Kč

na vleku se mohou potkat max. 4 osoby za hodinu
pro celodenní jízdné (4 a více hod garantujeme dostupnost vleku v délce min. 6 hodin)

Příslušenství

wakeboard/wakeskate/lyže - 150 Kč
neopren - 100 Kč
helma a vesta - zdarma

Permice

připravujeme

Půjčovna vybavení

paddleboard - 200 Kč/hod
loď vč. příslušenství - 200 Kč/hod
nafukovací kobliha - 100 Kč/ 15 min.

ceník

Kolik to stojí?

Rezervujte na +420 736 259 465