Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650

Pobytové tábory–
fotbalový kemp

Fotbalisti ve věku od 6 do 15 let budou mít možnost část programové náplně věnovat rozvoji fotbalových dovedností jednotlivce pod vedením profesionálních trenérů. Další částí programu bude každodenní trénink pod vedením fyzioterapeutů zaměřený na kompenzační a relaxační cvičení.

Nedílnou součástí programu budou volitelné volnočasové aktivity jako jsou paddleboarding, wakeboarding, koloběžky, kinball, bumperball, spikeball, kanjam a další tradiční a netradiční sporty.

Součástí tábora je i celotáborová hra, při které se účastníci budou mít možnost seznámit s tradičními i méně tradičními tábornickými dovednostmi jako je rozdělávání ohně, orientace v terénu, spaní pod širákem (dobrovolné), noční hra a další. To vše pod vedením profesionálních instruktorů volnočasových aktivit

Fotbalový kemp je novinkou pro rok 2024.

Fotbalový kemp

Cena: 8 190 Kč s DPH

Centrální zázemí KEMPY NA SEČI, Československých pionýrů 497, 538 07 Seč (okr. Chrudim, Pardubický kraj), www.kempynaseci.cz

PŘÍJEZD | Neděle 14:00 – 15:00 hod.
ODJEZD | Sobota 10:00 – 11:00 hod.

UBYTOVÁNÍ | Děti jsou ubytovány v krásných nových kanadských srubech s vlastními sociálkami (2x WC a sprcha). Sruby jsou 3 pokojové s celkovou kapacitou 14 lůžek. Na každém srubu je dospělý dozor.

STRAVOVÁNÍ | Pro děti je zajištěno kompletní celodenní stravování tj. snídaně, oběd, večeře, 2x svačina a celodenní pitný režim. Stravování je v areálu KEMPY NA SEČI v jídelně.

DOPRAVA | dopravu dětí do areálu KEMPY NA SEČI zajišťují rodiče vlastními dopravními prostředky.

SPORTOVIŠTĚ | Sportovní programy probíhají na sportovištích a hřištích v areálu KEMPY NA SEČI, na sportovištích a volnočasových plochách okolo Sečské přehrady a také na sportovištích místní základní školy.

Tábor vedou certifikovaní a zkušení instruktoři sportovních a volnočasových aktivit. Originální dárky Xcamps.

 

Datum kempu 7. 7. – 13. 7. 2024