Ski Fanatic s.r.o.
Na Strání 171, Hlinsko
info@skifanatic.cz
Ph: +420 775 022 650
Přehrát video
Staň se hrdinou

Buď instruktorem

Rozšiř své dovednosti a předávej zkušenosti a lásku ke sportu dětem stejně jako my.

Jsme skvělá parta a stále mezi sebe hledáme stejné nadšence jako je Martin – zakladel Ski Fanatic

0

instruktorů

0

dětí ročně

Zadotujeme ti vzdělání, staneš se instruktorem lyžování nebo snowboardingu a budeš mít práci na celou sezónu. Nebo na celý rok.

Instruktor lyžování a snowboardingu

V naší lyžařské škole pořádáme kurzy pro MŠ a ZŠ a individuální a skupinovou výuku. Pro školy zajišťujeme pobytové lyžařské kurzy. Proto můžeme garantovat výdělek po celou zimní sezonu, samozřejmě za příznivých klimatických podmínek. Instruktor lyžování a snowboardingu je licencovaná pozice. Pokud nemáte licenci instruktor lyžování/snowboardingu, absolvujete kurz přímo pod vedením našich profesionálních špičkových lektorů. Kurzy jsou realizovány pod záštitou a akreditací Českého svazu lyžařských škol. Kurzovné pro instruktory Ski Fanatic je s cenovou dotací. Výuka lyžování probíhá většinou ve skiareálu Hlinsko nebo v místě lyžařských kurzů. Práce je vhodná pro instruktory od 17 let. Odměna za hodinu začíná na 200 Kč (možnost navýšení již v prvním roce). Pro instruktory Ski Fanatic je jízdné ve skiareálu Hlinsko zdarma, dotované ubytování, strava a a wellness.

Animátor na školách v přírodě a adaptačních kurzech

Od dubna do června a v září připravujeme pro MŠ a ZŠ kompletní animační programy zaměřené nejen na sportovní aktivity. Platové ohodnocení týdenního pobytu je 5 500 – 10 000 Kč (většinou pondělí – pátek). Ubytování a strava v rámci pobytu.

Instruktor na táborech

O letních prázninách pořádáme příměstské a pobytové tábory v Pardubickém kraji. Platové ohodnocení začíná na 1 000 Kč/den.

Instruktor na in-line bruslích

V jarních měsících nabízíme pro MŠ a ZŠ kurzy in-line bruslení a individuální lekce pro veřejnost. Pokud nemáte licenci instruktora in-line bruslení, můžete ji zdarma získat přímo u Ski Fanatic. Platové ohodnocení začíná na 150 Kč za hodinu.

Buď jedním z nás

Neboj se nám napsat